Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego
oddział Pomorski

ul. Krzywoustego 1, 81-035 Gdynia

Przekaż 1% swego podatku na Oddział Pomorski PTSR

Dzięki Twojej wpłacie będziemy mogli pomóc osobom chorym na SM z małych miejscowości województwa pomorskiego, gdzie nie ma żadnej rehabilitacji, a nawet możliwości wyjścia z domu.

Wystarczy, że wpiszesz numer KRS 0000114618 do swojego zeznania podatkowego!

Wypełnij PIT on-line i przekaż 1% - Program pity przez internet

Aktualności:


Koła terenowe

Przewodniczący koła - Julita Majkowska
513 060 092, majuli@wp.pl
Przewodniczący koła - Aleksandra Orłowska
669 167 001, gdynia-k@ptsr.org.pl

dyżury
poniedziałek 09.00-12.00
piątek 13.00-16.00
(umów sie telefonicznie)
Przewodniczący koła - Marek Miszczuk
602 706 944, miszczuk.marek@interia.pl
Przewodniczący koła - Jędrzej Hefta
607 838 607, jhefta@wp.pl
Przewodnicząca koła - Kamila Banaszkiewicz 503 622 584
Przewodniczący koła - Zdzisława Kamińska
z.kam2009@interia.pl
Przewodniczący koła - Agnieszka Wyrzykowska
509 715 099, a.wyrzykowska@op.pl
Przewodniczący koła - Maria Dembek
500 067 330, dembekjola@interia.pl
Przewodniczący koła - Grzegorz Gajewski
608 039 262, gajewski51@wp.pl
Przewodniczący koła - Dorota Labudda
607 473 585, dorota-labudda@wp.pl

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego
oddział Pomorski

ul. Krzywoustego 1, 81-035 Gdynia
669 167 004 Krzysztof Wójcik (obsługa biura)

pomorze@ptsr.org.pl oddzialy.ptsr.org.pl/gdansk
Konto nr: 58 1160 2202 0000 0000 5248 1998.

Sekretariat biura czynny jest: wtorki i czwartki w godz 12-16.
Nasz kontakt telef. 669 167 004 Krzysztof Wójcik (obsługa biura)
Polub nas na facebooku Polub nas na facebooku